Pogaduchy Motyli… z okazji Dnia Kobiet

Pogaduchy Motyli… za nami już drugie spotkanie, które w ten sposób sobie nazwałam. Zawsze tak się składa, że nasze pogaduchy wypadają w czwartek…:)

Do tej pory spotykałyśmy się zawsze przy jakiejś okazji… po raz pierwszy, była to okazja Świętego Mikołaja i zbliżających się Świąt… zobacz  TUTAJ. Kilka dni temu odbyło się nasze drugie spotkanie, również powiązane z okazją, tym razem Dniem Kobiet.

Czwartkowe pogaduchy Motyli…

Tak się zastanawiam czy na stałe nie wprowadzić  takich czwartkowych spotkań. Mogłyby one odbywać się np. w każdy ostatni czwartek miesiąca lub co drugi miesiąc. Takie spotkania mogą być idealną okazję do bliższego poznania, pogadania na różne tematy, pośmiania się, jak również podzielenia się ciekawymi przepisami oraz ich degustacją…:)

Tym razem swoimi przepisami dzieliła się  z nami Jola i Ewa H. Przy Ewie stawiam literkę, skrót od nagwiazdka, gdyż w naszych zajęciach uczestniczą trzy Ewy, a był taki moment, że były nawet cztery…:).

Jola zaserwowała nam przepyszne ciasto z bakaliami. Natomiast Ewa podzieliła się dwoma rodzajami ciasta: marchewkowym oraz murzynkiem – palce lizać…:) Wszystkie przepisy wkrótce w zakładce – dieta i przepisy.

Ja również uraczyłam dziewczyny swoim sztandarowym przepisem – jabłka pod pierzynką – przepis znajduje się na blogu Viollet – TUTAJ. Lecz w tym przepisie zamiast mąki pszennej, której ostatnio unikam, zastosowałam mąkę kukurydzianą, która nie posiada glutenu.

Zapiekane jabłka , jeszcze przed włożeniem do piekarnika.
Zapiekane jabłka , jeszcze przed włożeniem do piekarnika.

Całość zapiekłam na dużej blasze, aby dla wszystkich dziewczyn starczyło…:) Bo jak robię ten przepis dla domowników, to zapiekam jabłka w kamionkach, dla każdego jedną porcję.

 

Uwiecznione w kadrze…

Poniżej migawki zdjęć, że spotkania, które nazwalam Pogaduchy Motyli…:))

Pogaduchy Motyli - spotkanie...:) Pogaduchy Motyli

Pogaduchy Motyli 2 - spotkanie Pogaduchy Motyli 3 - spotkanie

Pogaduchy Motyli 4 - spotkanie Pogaduchy Motyli 5 - spotkanie

 

Jak jesteście za kontynuacją takich spotkań,

to dajcie znać na zajęciach, lub poniżej w komentarzu…:)

 

2 myśli na “Pogaduchy Motyli… z okazji Dnia Kobiet

    1. Chętnie przyjęłabym do grupy….:) Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby samej wygospodarować sobie min 30 minut na ćwiczenia rozciągające…:) Już od dłuższego czasu przymierzam się aby mój zestaw ćwiczeń umieścić na blogu… i wtedy ściąga byłaby jak na zawołanie…;) Mam nadzieję, że Twój komentarz zmobilizuje mnie do działania…:) Pozdrawiam cieplutko..:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *