Masaż twarzy… idealny by dodać jej blasku…

Masaż twarzy…

Masaż twarzy jest idealnym rozwiązaniem by przeciwdziałać jej naturalnym oznakom starzenia oraz dodać jej blasku. Bardzo lubię buszować po Internecie. Ostatnio w poszukiwaniu lekarstwa na moje mimiczne zmarszczki, trafiłam na fajny kanał „Azjatycki Cukier”. Jego autorką jest Basia, która wygląda jak małolata…:) Ale ta Małolata kończy w rym roku 34 lata..:))

Kanał bardzo przypadł mi do gustu, jest wręcz skarbnicą dobrych rad, które znalazłam w jednym miejscu. Wiem, że Internet jest przeogromny, na samym tylko YouTube, zaledwie w ciągu jednej minuty przybywa 60 godzin nowego materiału !!! (a są to dane z 2012 roku, więc teraz chyba ta liczba się podwoiła!!!). Dlatego postanowiłam podzielić się moim odkryciem, gdyż przy tej mnogości filmów dostępnych na YouTube, jest mało prawdopodobne, że również na niego traficie.

Basia swój kanał – „Azjatycki Cukier” – prowadzi od czerwca 2013 roku i na co dzień mieszka w Singapurze. Na początku istnienia kanału, pokazywała Vlogi ukazujące jej życie w tak egzotycznym dla nas miejscu. Z czasem, zaczęła dzielić się swoją pasją, jaką jest pielęgnacja twarzy z głównym nastawieniem na jej masaż.

Filmów o podobnej treści można znaleźć w sieci bardzo wiele. Są one wartościowe i merytoryczne, ale mało które są przepełnione tak ogromnie pozytywną energią. Energia ta, wręcz emanuje z każdego kadru i sprawia, że na kanale Basi odzyskujemy uśmiech na twarzy, który według autorki jest najlepszym ćwiczeniem na utrzymanie blasku oraz młodego wyglądu nas samych, jak również naszej twarzy…:)))

Różne propozycje masażu…

Tak bardzo zaciekawiły mnie jej filmiki, że postanowiłam z niektórymi z nich się podzielić. Miałam problem które wybrać, bo jest ich bardzo wiele. Ostatecznie wybrałam dla Was sześć filmików, które możecie zobaczyć poniżej:

  • Pierwszy – pokazuje jak wiele dobrego dla naszej twarzy może zrobić zwyczajny uśmiech…:)
  • Drugi – rozpoczyna cykl filmików, które skupiają się już na konkretnych masażach, w tym filmiku pokazany jest masaż wpływający na poprawienie konturu twarzy.
  • Trzeci – dotyczy problemu opadającej powieki i jak temu przeciwdziałać.
  • Czwarty – pokazuje jak wykonać prosty masaż pozwalający na redukcję worków i opuchlizny pod oczami.
  • Piąty – masaż na mięśnie czoła oraz mięśnie okolicy oczu, czyli tak zwane kurze łapki i lwia zmarszczka… czyli zoo na twarzy….:)))  (określenie pewnego lekarza medycyny estetycznej, który bardzo aspiruje na celebrytę, a swoimi wypowiedziami obraża, swoje bogate pacjentki bez których nie zaistniałby w świecie show-biznesu.)
  • Szósty – pokazuje bardzo fajny sposób na „powiększenie” ust i uniesienie ich kącików, które z wiekiem lekko opada.

Jak chcecie poznać więcej technik masażu, a propozycje Basi z kanału „Azjatycki Cukier” przypadły Wam do gustu, to wiele ciekawych filmików znajdziecie bezpośrednio na jej kanale.

Propozycje z kanału Basi:

 

1. Uśmiech odmładzający nas od wewnątrz i na zewnątrz…

 

2. Masaż poprawiający kontur twarzy…

 

3. Jak przeciwdziałać opadającej powiece…

 

4. Redukcja worków i opuchlizny pod oczami…

 

5. Masaż na mięśnie czoła oraz mięśnie okolicy oczy…

6. Masaż na naturalne podniesienie kącika ust oraz delikatne ich powiększenie…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *