Dieta bezglutenowa…

Dieta bezglutenowa, brzmi dość oficjalnie i kojarzy się z kolejną dietą odchudzająca. Ale nie tędy droga, aby w ten sposób, do tego zagadnienia podchodzić. W poniższym artykule, do którego przeczytania bardzo zachęcam, pada określenie Buszujący w pszenicy, które świetne odzwierciedla przeciwników wszechobecnego glutenu…:)

Ostatnio i ja dołączyłam do grona osób unikających gluten. A co mnie do tego takiego kroku skłoniło, wyjaśniam na moim drugim blogu www.viollet.pl pod wpisem „Alergia pokarmowa…”.

Dieta bezglutenowa… co warto przeczytać…

Ostatnio niczym gąbka chłonę wszystkie informacje powiązane z obecnością glutenu w naszym pożywieniu i staram się w miarę możliwości go wykluczyć. Przeczytałam na jego temat wiele artykułów oraz kilka książek, między innymi dość głośną publikację Williama Davis „Pszeniczny brzuch”.

Aby w skrócie przytoczyć treści zawarte w książce, to poniżej przytaczam jeden z najobszerniejszych artykułów, z dużą dawką informacji opartych właśnie na książce Williama Davis, ponadto popartych obszernym wywiadem z autorem.

Po zapoznaniu się z artykułem zdecydujecie, czy chcecie przejść na moją stronę mocy…:)

Miłej lektury:))

Buszujacy w pszenicy
Kliknij w obrazek a przeniesiesz się do polecanego artykułu – „Buszujący w pszenicy”

 

Ciekawa jestem jakie uwagi nasuną się Wam, po jego przeczytaniu…??

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *